مشاوره آنلاین

فروشگاه اینترنتی گیلان مارک همواره به فکر سهولت در ارتباط با مشتریان خود بوده، به این منظور راه های ارتباطی مختلفی را در نظر گرفته که شامل گفتگو آنلاین(چت وب‌سایت)، ایمیل، شبکه های اجتماعی، شماره تلفن است. مشاورین گیلان مارک به صورت 24 ساعته پاسخ گوی نیازهای شما عزیزان می‌باشند.

تضمین کیفیت

خرید محصولات با کیفیت گیلان برای مشتریان همواره معضل بزرگی بوده، به این صورت که اگر برنج خریداری می‌کنند برنجشان خالص باشد. فروشگاه اینترنتی گیلان مارک دست واسطه را کوتاه کرده و محصولات را به صورت مستقیم از کشاورز به مشتریان خود ارسال می‌کند و کیفیت محصولات خود را تضمین می‌کند که هیچ ناخالصی در محصولات ما دیده نمی‌شود .

بهترین قیمت

مشابه محصولات فروشگاه گیلان مارک در بازارهای مختلف گیلان و حتی ایران دارای قیمت های مختلفی است که در بعضی از فصول سال قیمت محصولا نوسان پیدا می‌کند، از این رو فروشگاه اینترنتی گیلان مارک متعهد است که با کمترین سود ممکن با کیفیت ترین محصول را ارائه دهد که با مصرف یکبار محصولات ما مشتری همیشگی ما می‌شوید. محصولات گیلان مارک کمترین ناخالصی را در محصولات خود نسبت به سایر رقبا و فروشگاه های دیگر دارد.

پرداخت امن

فروشگاه گیلان مارک همواره به فکر مشتریان خود بوده و حق انتخاب را به مشتریان خود داده تا هرطور که راحت اند هزینه را پرداخت کنند و این قابلیت را قرار داده که مشتریان عزیزی که از این فروشگاه خرید می‌کنند بتوانند هزینه را درب منزل پرداخت کنند. قابلیت پرداخت آنلاین هم در سایت فعال بوده و از درگاه های بانک سامان و بانک ملت هم قابل پرداخت است.

6 روز ضمانت بازگشت کالا

فروشگاه گیلان مارک برای جلب رضایت و اعتماد شما مشتریان گرامی این امکان را قرار داده که بتوانید کالا مورد نظر را تا 4 روز کاری تعویض کنید.

اگر مشکلی در کالا ارسال شده وجود داشته باشد پس از بررسی کارشناسان فروشگاه گیلان مارک به صورت کامل پس گرفته شده و هزینه و خسارت آن عودت داده می‌شود.

ضمنا ضمانت کالا شامل موارد زیر نمی‌شود:

1- نگه داری کالا در فضا و شرایط نامناسب

2- آسیب‌های ناشی از حمل و نقل کالا توسط مشتری

3- مواد غذایی تنها در صورت مغایرت از لحاظ شکل و فاسد بودن شامل این ضمانت بوده و خریدار باید در لحظه تحویل گرفتن کالا از این مورد اطمینان حاصل نماید(لازم به ذکر است جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتریان گرامی تمامی محصولات قبل از ارسال به مشتری بطور کامل توسط تیم پشتیبانی و بسته بندی گیلان مارو مورد بررسی قرار گرفته وبعد از اطمینان از سلامت آن برای مشتری ارسال می گردد.)