کیف پول گیلان مارک

کیف پول گیلان مارک

کیف پول گیلان مارک

با سلام. بالاخره کیف پول گیلان مارک راه اندازی شد …

کیف پول گیلان مارک چیست ؟

از آنجایی که ارسال محصولات به وسیله اداره پست انجام میشود، در برخی موارد شما هزینه ارسال محصول را پرداخت میکنید اما مبلغ پست بیش از هزینه پرداخت شده می باشد، که در این صورت گیلان مارک مابقی هزینه ارسال محصول را برعهده می گیرد. اما در بعضی مواقع هم این امکان وجود دارد که، هزینه ای که برای ارسال محصول خریداری شده خود پرداخت میکنید، بیش از هزینه ارسال فاکتور شده توسط اداره پست است. (که البته این مورد زمانی وقوع پیدا می‌کند که گیلان مارک برای ارسال محصول، از اداره پست، برای مشتریان خود، تخفیف می گیرد) در این مواقع مابقی پول شما چه می شود؟

یا در زمانی ممکن است، شما محصولی را خرید کنید، و پس از خرید محصول تخفیف خورد …

در این زمان است که پول شما، در کیف پول گیلان مارک قرار می گیرد و زمانی که مجددا در حال خرید محصولی هستید، میتوانید از کیف پول خود استفاده کنید. یا هر زمان که می‌خواهید، میتوانید مبلغ موجود در کیف پول خود را از این فروشگاه دریافت نمائید.

 

چه زمانی میتوانم از کیف پول استفاده کنم؟

همان گونه که در بالا به این موضوع اشاره شد، زمانی که در حال خرید از گیلان مارک هستید، در گام پایانی، هنگام پرداخت وجه، گزینه ای وجود دارد، که آیا میخواهید از کیف پول خود استفاده کنید؟ اگه این گزینه را فعال کنید، مبلغ کالا از کیف پول شما کسر خواهد شد و سفارش انجام می شود، اما اگر موجودی کیف پول شما کمتر از قیمت کالای در حال خرید باشد، به اندازه موجودی کیف پول، از قیمت کالا کسر خواهد شد، و باقیمانده وجه را واریز خواهید کرد.

 

پرداخت از طریق کیف پول در حالت کامپیوتر پرداخت از طریق کیف پول در حالت کامپیوتر

 

پرداخت از طریق کیف پول در حالت موبایل پرداخت از طریق کیف پول در حالت موبایل

توجه بسیار مهم: برای داشتن کیف پول، حتما باید در فروشگاه اینترنتی گیلان مارک، حساب کاربری داشته باشید و یا به صورت رایگان، حساب کاربری ایجاد کنید .

 

کیف پول گیلان مارک چگونه کار میکند ؟

بعد از ورود به حساب کاربری خود، (در حالت کامپیوتر)  از قسمت منو، بر روی کیف پول کلیک کنید (و در حالت موبایل، برروی کیف پول من):

 

کیف پول گیلان مارک کیف پول گیلان مارک در حالت کامپیوتر

کیف پول گیلان مارک در موبایل
کیف پول گیلان مارک در حالت موبایل

 

1 – افزایش اعتبار کیف پول

با استفاده از این گزینه میتوانید، مبلغ دلخواه خود، کیف پولتان را در گیلان مارک شارژ کنید و برای خرید های آتی، از کیف پول خود استفاده کنید و یا اینکه در صورت عدم استفاده، میتوانید درخواست بازگشت وجه دهید تا مبلغ موجودی کیف پول شما، به حساب بانکی شما واریز شود .

 

2 – تراکنش ها

در این قسمت همان گونه که از نام آن پیداست، میتوانید تراکنش های خود را مشاهده کنید .

 

چگونه میتوانم درخواست عودت وجه کیف پولم را بدهم ؟

این امکان وجود دارد که شما بتوانید موجودی کیف پول خود را از گیلان مارک دریافت کنید اما این موضوع را مد نظر داشته باشید که موجودی شما حداقل باید به 30.000 تومان برسید. برای دریافت وجه ابتدا باید به صفحه تماس با ما رفته، و از انتهای صفحه، فرم موجود را تکمیل نمائید و موضوع پیام را، درخواست عودت کیف پول انتخاب نمائید .

توجه بسیار مهم:

1 – در هنگام تکمیل فرم، میتوانید شماره کارت یا شماره شبا خود را وارد کنید. اگر شماره شبای کارت خود را وارد کنید، مبلغ کیف پول عینا به حساب شما واریز خواهد شد و همچنین اگر شماره کارت خود را وارد کنید، 500 تومان کارمزد به دلیل انتقال وجه، از حساب شما کسر خواهد شد.

2 – اگر از کیف پول برای خریدهایتان در گیلان مارک استفاده کنید، هیچ کارمزدی ندارد و هیچ وجهی از شما کسر نخواهد شد.

3 – در هنگام تکمیل فرم، نام و نام خانوادگی مالک حساب، باید با مشخصات فردی ثبت شده در گیلان مارک یکی باشد.

 

 

محصولات تصادفی

چای قلم چین بهاره چای درجه یک گیلانچای قلم بهاره چای ممتاز قلم گیلان

چای قلم چین بهاره 450 گرمی

27,000 تومان
برند: گیلان مارک          نام محصول: چای ایرانی ضمانت اصالت، سلامت و کیفیت محصول تصاویر واقعی از محصول آب مصرفی برای دم کردن چای بسیار بر کیفیت چای (بعداز دم شدن) تاثیر می‌گذارد
نمایش سریع محصول
مغز فندق خام - قیمت و خرید اینترنتی و آنلاینمغز فندق خام - قیمت و خرید اینترنتی و آنلاین

مغز فندق خام 1 کیلویی

110,000 تومان
نام محصول: فندق | ضمانت سلامت و کیفیت محصول | تصاویر واقعی از محصول | اگر تعداد 2 عدد از این محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید، هزینه ارسال رایگان می شود | محصول مرتبط: فندق با پوست شور 1 کیلویی | محصول مرتبط: فندق خام ترک خورده 1 کیلویی
نمایش سریع محصول
برنج هاشمی درجه یک - قیمت و خرید آنلاینبرنج هاشمی درجه یک سال 98 - قیمت و خرید آنلاین

برنج هاشمی درجه یک 98 وزن دلخواه

شروع از : 218,000 تومان
نام محصول:برنج هاشمی | ضمانت سلامت و کیفیت محصول | تصاویر واقعی از محصول | محصول مرتبط: خرید تستی برنج هاشمی 1 کیلویی
نمایش سریع محصول
برنج هاشمی درجه یک سال 97برنج هاشمی درجه یک سال 97 - برنج ایرانی هاشمی گیلان

برنج هاشمی درجه یک 1 کیلویی 97 جهت تست (800 گرم)

23,500 تومان 23,000 تومان
نام محصول: برنج هاشمی   توجه فرمائید، به دلیل هزینه بر بودن بسته بندی، این محصول در وزن 800 گرمی ارائه می شود.   ضمانت اصالت، سلامت و کیفیت محصول امکان ارسال به سراسر ایران این کالا جهت تست کیفیت محصول با قیمت کمتری قرار داده شده است.
نمایش سریع محصول
امتیاز شما به این مطلب (1 تا 5)
در حال ارسال
نظرات کاربر
5 (4 رای)
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
گفتگو آنلاین